0

Aplikacija

Referent za plan i analizu Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 12-10-2017)

Forma Ideale d.o.o.

Potreban nam je:

Referent za plan i analizu
Kragujevac

Opis posla:

prati, analizira i izveštava o prodaji i razlici u ceni gotovih proizvoda i trgovačke robe u salonima i veleprodaji
prati, analizira i izveštava o prodaji po kupcima i dobavljačima
prati, analizira i izveštava o potraživanjima od kupaca i obavezama prema dobavljačima
prati, analizira i izveštava o grupama popusta u prodaji na nivou kupaca i grupa artikala
prati, analizira i izveštava o troškovima poslovanja i profitabilnosti kanala prodaje, sektora i poslovnih jedinica
prati, analizira i izveštava o nivou zaliha proizvoda, robe i repromaterijala
učestvuje u izradi bilansa stanja i bilansa uspeha
učestvuje u izradi budžeta, prati i analizira njegovo ostvarenje
prati, analizira i izveštava o pokazateljima o poslovanju na nivou firme i na nivou poslovnih jedinica
prati, analizira i izveštava o nivou zaduženost kod finansijskih institucija
dostavlja podatke o poslovanju bankama, lizing kućama, osigaravjućim društvima i drugim institucijama u cilju realizacije finansijskih aranžmana
dostavlja podatke o poslovanju bankama, lizing kućama, osigaravjućim društvima i drugim institucijama po obavezama iz ugovora
prati, analizira i izveštava o ostalim informacijama o poslovanju preduzeća koje su porebne za donošenje odluka na različitim nivoima upravljanja
obavlja poslove vezane za evidenciju imovine firme i povezanih i zavisnih pravnih lica
vrši unos planskih i prodajnih cena za gotove proizvode, pakete i elemente proizvoda u poslovno-informacioni sistem
vrši unos svih atributa i sastavnica za nove elemente gotovih proizvoda u poslovno-informacioni sistem
vrši otvaranje šifara i unos podataka o novim poslovnim partnerima u poslovno-informacioni sistem
izrađuje periodične statističke izveštaje

Uslovi za prijavu:

VII stepen stručne spreme
iskustvo u poslovima plana i analize
odlično poznavanje Office paketa

Rok za konkurisanje: 27.10.2017.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 247 puta