11

Aplikacija

Montažer - vozač Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Kruševac (Poslato na 12-10-2017)

Forma Ideale d.o.o.

Potreban nam je

Montažer - vozač
Kruševac

Opis posla:

Vrši utovar i istovar proizvoda i odgovara za eventualno oštećenje robe
Odgovoran je i stara se o tehničkoj ispravnosti vozila
Odgovoran je i obavezno sprovodi mere i primenjuje zakonske propise iz bezbednosti o saobraćaju
Vrši montažu i demontažu proizvoda za potrebe kupaca i salona
Planira potrebna sredstva za rad i dostavlja zahtev za nabavku
Vrši prevoz kupcima po nalogu na odredište
Kontroliše ispravnost vozila

Uslovi za prijavu:

Stručna sprema: SSS
Iskustvo u radu na poslovima montaže nameštaja
Vozačka dozvola B kategorije

Rok za konkurisanje: 27.10.2017.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 544 puta