114

Aplikacija

Diplomirani pravnik Puno radno vreme

na VIZIJA PROJEKT KONSALTING DOO u Beograd (Poslato na 12-10-2017)

Privredno društvo „VIZIJA PROJEKT KONSALTING“ DOO Beograd, ul.Ilije Garašanina br.39 traži kandidata za radno mesto
DIPLOMIRANI PRAVNIK
Beograd
Opis posla:
• izrada ugovora za potrebe društva
• izrada internih akata za potrebe društva
• izrada različitih dopisa za potrebe društva
• praćenje propisa iz oblasti delatnosti društva i tumačenje istih
• davanje pravnih saveta višem menadžmentu
Neophodni uslovi koje kandidati moraju da ispunjavaju su:
• VSS - pravni fakultet
• poželjno iskustvo na pravnim poslovima
• poznavanje rada na računaru (MS Office)
Od kandidata se očekuje da poseduje:
• izražene sposobnosti verbalne i pisane komunikacije
• analitičnost
• odgovornost i usresređenost na zajednički cilj
• sposobnost individualnog i timskog rada
Nudimo:
• odlične uslove za rad i mogućnost profesionalnog usavršavanja

Skoro postavljeni poslovi VIZIJA PROJEKT KONSALTING DOO

Pregledano: 763 puta