3

Aplikacija

BID referent Puno radno vreme

na Energomontaža d.o.o. u Beograd (Poslato na 23-10-2017)

Energomontaža d.o.o.

Energomontaža d.o.o. Beograd je je kompanija specijalizovana za izvođenje radova u sledećim oblastima: Projektovanje i izgradnja dalekovoda trafostanica svih naponskih nivoa (10-400 kV), Projektovanje i izgradnja telekomunikacionih sistema u fiksnoj i mobilnoj telefoniji, Proizvodnja čeličnih konstrukcija za potrebe energetike i telekomunikacija.

Preko 400 zaposlenih se brine da kompanija stalno ima konkurentsku prednost u kompleksnom globalnom okruženju, i da savremenim principima poslovanja obezbede efikasan i efektivan rad koji vodi do zadovoljnog klijenta. Usled širenja poslovanja potrebne su nam nove kolege na mestu:

BID referent

Lokacija: Beograd

Opis posla:

Precizna i pravovremena izrada ponuda
Samostalna obrada, analiza, kontrola konkursne/tenderske dokumentacije i zahteva za ponudama u skladu sa zahtevima Investitora

Zahtevi radnog mesta:

Poželjno iskustvo na poslovima pripreme ponuda i analize tenderskih zahteva
Poželjno je poznavanje zakona o javnim nabavkama
Odlično znanje engleskog jezika
Odlično poznavanje MS Office paketa

Od vas očekujemo:

Da ste radoznala osoba, kojoj ne manjka inicijative i načina da dolazi do različitih informacija i upotpunjuje svoja znanja, iz različitih izvora – od komunikacije sa kolegama, bazama, arhivama, sajtovima..
Da precizno, odgovorno i analitično pristupate poslu, da ste orijentisani na detalje i poštujete zadate rokove, ne narušavajući pedantnost i preciznost posla koji obavljate
Da preuzimate odgovornost za svoj rad
Razvijene organizacione veštine

Uslovi koje nudimo:

Potrudićemo se da Vam pružimo sve relevantne informacije o potencijalnom budućem poslu i timu u kome biste radili u toku procesa selekcije
Omogućiti Vam da od prvog dana rada sarađujete sa kolegama iz različitih timova i budete u prilici da brzo upoznate kako se u kompaniji radi, a i da proširujete svoja znanja i veštine
Truditi se da na najbolji način razvijamo bazu kompanijskog znanja, kroz Vaše edukacije i usavršavanja, značajne i za Vas i za Energomontažu

Ukoliko su Vam informacije koje ste pročitali interesantne, možete da zamislite sebe na navedenim zadacima i imate potrebna znanja i veštine:

Prijave slati do 19.11.2017. godine

E-mail: ljudskiresursi@energomontaza.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Pregledano: 592 puta