0

Aplikacija

Vozači C / E kategorije Inostranstvo

na Schlundt Transport GmbH u SR Nemačka (Poslato na 23-10-2017)

Trazimo LKW (sleper) vozace sa dugogodisnjim radnim iskustvom za rad u Nemackoj firmi.
Uslovi:
-COD 95 i taho kartica su obavezni, minimalno radno iskustvo 3 godine. ( i iskustvo u medjunarodnom transportu od minimum godinu dana )
-Bilo koji od ovih jezika u konverzacionom nivou: ruski; engleski; nemacki.
-Nije obavezno posedovati EU vizu, ali kandidati koji je poseduju imace prednost.
-Srednja strucna sprema

Nudimo:
-Puno radno vreme ( najcesce su vikendi slobodni dani )
-Stalni radni odnos
-Platu vecu od proseka za tu radnu poziciju
-Dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
-Mogucnost izrade Nemacke boravisne/radne dozvole
-Oni koji nemaju radnu/boravisnu dozvolu ce morati da prave papire po proceduri nemacke ambasade u Beogradu.

Opis posla radnika:
-Prevozi robu u skladu sa definisanom procedurom
-Prati redosled utovara i istovara robe
-Pravilno upravlja vozilom, odrzava higijenu vozila i informise pretpostavljenog o tehnickoj ispravnosti
-Cuva i azurno razduzuje pratece dokumentacije za vozilo i robu
-Odgovara za bezbedno upravljanje vozilom
-Prati i postuje saobracajne propise
-Pouzdanost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka

Za vise informacija, javiti se na dole navedenu mail adresu.

Rok za podnosenje prijava je 7.12.2017.
Slati CV iskljucivo na mail: stefannastasic5@gmail.com

Pregledano: 1380 puta