16

Aplikacija

Specijalista za finansije Puno radno vreme

na Retail Coffee doo u Beograd (Poslato na 30-10-2017)

Simit Sarayı-turski lanac pekarskih proizvoda,osnovan je još 2002 godine-na samo jednoj lokaciji.
Danas sa stotinama prodavnica u Turskoj i inostranstvu,broji više od 10.000 zaposlenih. Simit Sarayı ima franšize u Londonu, Njujorku, Amsterdamu, Roterdamu, Berlinu, Frankfurtu, Minhenu, a sada i u Srbiji, na sedam lokacija u Beogradu.
Simit Sarayı ostvaruje svoj cilj pomoću svojih proizvoda, visokih standarda i tehnologija koje koriste,
Vizija: Postati najpoznatiji brend širom sveta.

Potreban nam je:

SPECIJALISTA ZA FINANSIJE

Opis posla:
• Izveštavanje, računovodstvene funkcije, saradnja sa spoljnom računovodstvenom agencijom
• Piprema bilansa stanja I bilansa uspeha na kraju meseca.
• Plaćanje faktura, dugovanja, priprema faktura, priprema i ažuriranje budžeta,
• Ulazne i izlazne kalkulacije, vođenje trgovačke knjige, obračun PDV-a, knjiženje izvoda
• Praćenje i kontrolu svih prihoda i rashoda (nedeljno, mesečno i godišnje)

Uslovi:
-VII stepen stručne spreme, ekonomske struke
-Engleski jezik-napredni nivo
-odlično poznavanje rada na računaru(Internet, MS Office),
- najmanje 2 godine radnog iskustva na istm ili sličnim poslovima

Nudimo:
• Perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja
• Rad u globalnom timu, novom lancu pekara I kafea u Beogradu
• Poštovanje svih zakonskih normi, procedura i standarda
• Obuku od strane poslodavca za svaki segment poslovanja

Rok za prijavu: 17.11.2017.godine

Skoro postavljeni poslovi Retail Coffee doo

Pregledano: 447 puta