0

Aplikacija

Pomoćni magacinski radnik Puno radno vreme

na S servis Omladinska zadruga u Stara Pazova (Poslato na 07-11-2017)

Za potrebe našeg klijenta tražimo motivisane kandidate za poziciju Pomoćnog magacinskog radnika u Staroj Pazovi.

Opis posla:
Prebacivanje aluminijumskih profila dužine 6 m sa jedne pozicije na drugu (rastojanje izmedju pozicija je maksimalno 10 m). Maksimalna težina profila je do 20 kg, radi se u zatvorenom magacinskom prostoru.

Uslovi za kandidate:
- Poželjno radno iskustvo na sličnim pozicijama
- Neophodna vozačka dozvola (B kategorije)

Kandidatima nudimo:
- Angažovanje od 09.11. na 3-5 dana
- Obezbeđen prevoz
- Radno vreme: 8-16h
- Naknadu: 250 din/h

Zainteresovani kandidati mogu da se prijave do kraja dana 08.11. slanjem CV na poslovi@workforce.rs sa naznakom za mesto i poziciju.

Pregledano: 195 puta