0

Aplikacija

Operater; Net developer Puno radno vreme

na IN SOLUTIONS DOO u Inđija (Poslato na 27-11-2017)

Operater; Net developer

Oglas važi od: 24.11.2017.

IN SOLUTIONS DOO
22320 Inđija, Blok 63 8/15
tel: 069/165-9410
e-mail: office@insolutions.tech

Operater

USLOVI:
Opis posla: Podrška klijentima putem skype, rad na računaru:internet, Office paketi, poznavanje sporta i sportsko klađenje(nije obavezno). SSS minimum (ili relevantno znanje i iskustvo), aktivno znanje italijanskog jezika, razvijene organizacione sposobnosti, komunikativnost i sklonost ka timskom radu, ažurnost i posvećenost poslu, spremnost na radnu dinamiku i stalno stručno usavršavanje, rad u smenama 40h nedeljno/8h, na određeno vreme (start)= neodređeno. Mi nudimo: Stalno zaposlenje u mladoj, uspešnoj i ambicioznoj softverskoj firmi, sigurne i konkurentne finansijske uslove, rad u pozitivnom, perspektivnom timu i dinamičnom okruženju, rad u prijatnom ambijentu, rad na projektima sa inopartnerima, rad sa modernim tehnologijama, alatima i okruženjima, profesionalno i lično usavršavanje uz izvrstan inženjerski tim

Net developer
2 izvršioca

USLOVI:
Opis posla: Razvoj novih softverski rešenja pisanih u C# / VB.NET Održavanje postojećih softverskih rešenja Integracija 3rdparty softverskih rešenja Rad sa MS SQL bazom podataka. Visoka stručna sprema (ili relevantno znanje i iskustvo) 3+ godina radnog iskustva na gore navedenim poslovima Odlično poznavanje .NET programskih jezika (C# ili VB.NET). Odlično poznavanje i iskustvo u radu sa Microsoft SQL bazom podataka i TSQL Poznavanje veb servisa (SOAP, WCF…) i ASP.NETa Iskustvo u radu sa XML and JSON podacima. Aktivno znanje engleskog jezika. Znanje italijanskog jezika je prednost. Razvijene organizacione sposobnosti, komunikativnost i sklonost ka timskom radu. Ažurnost i posvećenost poslu. Spremnost na radnu dinamiku i stalno stručno usavršavanje. Mi nudimo: Stalno zaposlenje u mladoj, uspešnoj i ambicioznoj softverskoj firmi Sigurne i konkurentne finansijske uslove. Rad u pozitivnom, perspektivnom timu i dinamičnom okruženju. Rad u prijatnom ambijentu Rad na projektima sa inopartnerima. Rad sa modernim tehnologijama, alatima i okruženjima Profesionalno i lično usavršavanje uz izvrstan inženjerski tim. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Skoro postavljeni poslovi IN SOLUTIONS DOO

Pregledano: 541 puta