9

Aplikacija

Finansijski knjigovođa (m/z) Puno radno vreme

na Emmezeta u Beograd (Poslato na 30-11-2017)

Emmezeta je regionalni lider u maloprodaji nameštaja, dekoracija, pokućstva, multimedije, bele tehnike i malih kućnih aparata, s prodajnim centrima u više evropskih zemalja. Trgovinski lanac Emmezeta od juna 2015. prisutan je i na tržištu Srbije- raspisuje konkurs za poziciju:

Finansijski knjigovođa (m/z)
Beograd

Tražimo:

Tražimo proaktivnu, odgovornu, snalažljivu i organizovanu osobu, sa dobrim poznavanjem rada na računaru i visokim stepenom informatičke pismenosti.
Opis posla:

Knjiženje izvoda, ulaznih i izlaznih računa, poreza
Priprema dokumentacije za knjiženje
Obavljanje kreditnih, deviznih i poslova platnog prometa
Priprema za izveštaje poreskim upravama
Usklađivanje salda kupaca i dobavljača
Drugi administrativni poslovi
Uslovi:

Relevantno radno iskustvo minimum 2 godine
Poznavanje engleskog jezika
Minimum SSS
Kandidati osposobljeni za rad na Portalu Poreske uprave kao i za elektronsko plaćanje imaće prednost

Sta nudimo:

Mentorstvo pri uvođenju u posao uz samostalnost u radu
Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
Odlične međuljudske odnose
Priliku za lični i profesionalni razvoj
Ukoliko smatrate da se uklapate u gore navedeni profil, dinamični ste, odgovorni i želite da postanete deo našeg uspešnog tima pošaljite svoju biografiju elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 02.12.2017.

Skoro postavljeni poslovi Emmezeta

Pregledano: 541 puta