0

Aplikacija

Komercijalista Puno radno vreme

na Pekarska industrija AS BRAĆA STANKOVIĆ u Šabac (Poslato na 04-12-2017)

Opis poslova:

Istražuje tržište, uspostavlja i održava kontakt sa kupcima
Učestvuje u ugovaranju poslova i pripremi elemenata za zaključivanje kupoprodajnih i drugih ugovora, prati izvršenje ugovorenih poslova
Rešava probleme i prigovore kupaca
Odgovara za izbor solventnih kupaca i naplatu prodate robe
Prati promene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe
Organizuje i prati isporuku ugovorenih količina robe
Redovno dostavlja izveštaje o radu
Vrši arhiviranje komercijalne dokumentacije
Kontroliše kvalitet i ispravnost primljene robe i dokumentacije vezane za primljenu robu

Uslovi:

IV stepen stručne spreme
Prethodno radno iskustvo od najmanje 2 godine na istim ili sličnim poslovima
Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač
Aktivno znanje rada na računaru
Prednost imaju kandidati iz branše pekarstva

Prijave putem sajta www.pekara-as.rs/zaposlenje

Skoro postavljeni poslovi Pekarska industrija AS BRAĆA STANKOVIĆ

Pregledano: 170 puta