1

aplikant

Programer Puno radno vreme

na BEACON TECHNOLOGY MOMČILO JOVANOVIĆ PR u Beograd (Poslato na 06-12-2017)

Programer

Oglas važi od: 06.12.2017.

BEACON TECHNOLOGY
MOMČILO JOVANOVIĆ PR
11000 Beograd
Bulevar kralja Aleksandra 272/V/17

Programer
probni rad od mesec dana

Opis posla:
programiranje i multimedijska priprema.

USLOVI:
odgovarajuće programersko obrazovanje uz obavezan uslov dobrog poznavanja i rada u programskim jezicima PHP, HTML, Photoshop, In Design, formalno obrazovanje ima manje značaja i mogu doći u obzir i lica sa završenom IT akademijom uz obavezan uslov dobrog poznavanja i rada u programskim jezicima PHP, HTML, Photoshop, In Design, napredno znanje engleskog jezika. Kandidati dostavljaju radne biografije na imejl adresu: moma.jovanovich09@gmail.com. Trajanje konkursa: 30 dana.

Pregledano: 367 puta