2

Aplikacija

Menadžer unutrašnjeg / međunarodnog drumskog transporta Puno radno vreme

na Agent plus Pomorsko-rečna agencija u Novi Sad (Poslato na 07-12-2017)

Agent Plus Grupa kroz mrežu šest samostalnih preduzeća i filijala u 12 gradova Jugoistočne Evrope, pruža usluge logistike, multimodalnog transporta robe na destinacijama širom sveta. Logistika koju Agent Plus Grupa može da ponudi klijentima bazirana je na optimalnoj kombinaciji kontejnerskog, drumskog, brodskog i pomorskog, zbirnog ili pojedinačnog transporta robe i lučke agenture uz dodatne usluge špedicije i skladištenja robe.

Zbog potreba širenja obima poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto

Menadžer unutrašnjeg / međunarodnog drumskog transporta
1 izvršilac u Novom Sadu

Glavna zaduženja:

Organizacija međunarodnog i domaćeg drumskog transporta
Učestvovanje u definisanju i kreiranju ponude prema klijentima (cene i uslovi saradnje)
Administriranje pošiljaka, izrada naloga, praćenje i realizacije istih
Redovna komunikacija sa partnerima i najava potrebnih vozila
Kontrola razduženja dokumentacije od podizvođača i partnera
Pripremanje dokumentacije i davanje naloga za fakturisanje
Kontrola dugovanja i potraživanja u okviru svog delovanja
Koordinacija saradnje sa ostalim sektorima i poslovnicama u cilju realizacije dodeljenih poslova
Praćenje zakonskih propisa u okviru svog delovanja
Unapređenje odnosa sa klijentima, partnerima i podizvođačima
Pridržava se propisanih procedura društva
Učestvovanje u projektima za razvoj usluge u svom sektoru
Praćenje poslovnih prilika na tržištu, konkurencije i poslovnog okruženja
Predlaganje mera za unapređenje poslovanja

Potrebne kvalifikacije:

Minimum viša stručna sprema
Visoko obrazovanje saobraćajnog usmerenja je poželjan uslov
Prethodno iskustvo na rukovodećim pozicijama je poželjan uslov
Obavezno iskustvo u poslovima transporta i logistike
Poznavanje rada na računaru
Govorno i pisano znanje engleskog jezika. Dodatni jezici se smatraju velikom prednošću (ruski ili nemački jezik)
Visok nivo lične i profesionalne odgovornosti
Spremnost za timski rad, usmerenost ka unapređenju poslovanja

Ako ste: Dinamična i preduzimljiva osoba koja je orijentisana pre svega ka potrebama klijenta i već ste radili na poslovima organizacije transporta u minimalnom trajanju od 3 godine, pošaljite nam svoju biografiju elektronskim putem.

Rok za prijave: 21.12.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pregledano: 98 puta