5

Aplikacija

Agent prodaje Puno radno vreme

na Zeus Travel d.o.o. u Beograd (Poslato na 07-12-2017)

Naša kompanija je B2B i B2C turistička agencija sa iskusnim profesionalcima koji cene sve što Grčka ima da ponudi.

Nakon dugogodišnjeg uspešnog poslovanja naših agencija u Grčkoj i Mađarskoj, od 2017. Zeus Travel deli svoja iskustva sa vama i u Srbiji. Tim mladih profesionalaca, dinamičnog duha i pun ljubavi prema putovanjima, okupljen je u cilju pokretanja ovog poslovanja.

The Zeus experience je lepo uravnoteženo iskustvo putovanja u Grčkoj, kroz koje nudimo našim klijentima doživljaje koji će im zauvek ostati u sećanju.

Potreban nam je:

Agent prodaje
Beograd

Opis posla:

Precizno informisanje klijenata o ponudi turističkih aranžmana Rezervacija i prodaja turističkih aranžmana Obrada zahteva putnika Komunikacija sa subagentima i poslovnim saradnicima Rad na osmišljavanju i unapređenju prodaje

Uslovi:

Minimum dve godine iskustva u prodaji turističkih aranžmana Znanje engleskog jezika Rad na računaru Komunikativna i prijatna osoba Sposobna za rad u timu Spremna da uči i napreduje

Nudimo:

Rad u prijatnom okruženju Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 22.12.2017.

Pregledano: 72 puta