0

Aplikacija

Spremačica Puno radno vreme

na SPECIJALNA BOLNICA ZA BOLESTI ZAVISNOSTI u Beograd (Poslato na 07-12-2017)

Spremačica

Oglas važi od: 07.12.2017.

SPECIJALNA BOLNICA ZA BOLESTI ZAVISNOSTI
11040 Beograd, Teodora Drajzera 44

Spremačica
na određeno vreme zbog povećanog obima posla, do 6 meseci, sa punim radnim vremenom

Opis poslova:
utvrđen Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji poslova.

USLOVI:
završena osnovna škola, bez obzira na radno iskustvo.

Uz prijavu priložiti: kratku biografiju, diplomu ili potvrdu (original ili overenu fotokopiju) završene škole koja se traži oglasom.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objavljivanja na internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje. Oglas će biti objavljen i na internet stranici Ministarstva zdravlja. Prijave se podnose neposredno u Kadrovsku službu ili poštom na adresu: Specijalna bolnica za bolesti zavisnosti, 11040 Beograd, ulica Teodora Drajzera broj 44, sa naznakom „Za oglas“. Neblagovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati.

Skoro postavljeni poslovi SPECIJALNA BOLNICA ZA BOLESTI ZAVISNOSTI

Pregledano: 70 puta