3

Aplikacija

Dispečer u nacionalnoj dostavi Puno radno vreme

na Gebruder Weiss u Dobanovci (Poslato na 11-12-2017)

U Gebruder Weiss-u – jednoj od najuspešnijih logističkih kompanija Evrope vas očekuje više od 6500 zaposlenih u 150 Filijala i 28 zemalja širom sveta.

Pozivamo Vas da se pridružite uspešnom timu kompanije koja neprestano raste i razvija se, prijavom na radno mesto:

Dispečer u nacionalnoj dostavi
Mesto rada: Dobanovci

Opis posla:

Izrada plana utovara i rasporeda utovara po vozilima;
Priprema dokumentacije za utovar i dostavu robe;
Priprema dokumentacije za otpremanje vozila;
Koordinacija sa strankama, vozačima, špediterima i ostalim službama unutar firme;
Obrada i slanje naloga za utovar, prevoznicima;
Praćenje stanja – izvršenja izdatih naloga prevoznicima;
Kontrola i razduženje naloga.

Uslovi:

Minimum IV stepen stručne spreme;
Obavezno znanje engleskog jezika;
Izražene komunikativne sposobnosti i timski duh;
Poželjno radno iskustvo na pomenutim poslovima u trajanju od minimum 1 godine.
Nudimo vam:

Stimulativno radno okruženje;
Rad u dinamičnom i pozitivnom timu;
Stručno usavršavanje po evropskim standardima.

Kontakt:

Ako ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu, pozivamo vas da pošaljete radnu biografiju (CV) elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 26.12.2017.

Skoro postavljeni poslovi Gebruder Weiss

Pregledano: 1299 puta