0

Aplikacija

Magacioner Puno radno vreme

na ENMON d.o.o. u Batočina (Poslato na 11-12-2017)

ENMON d.o.o. zauzima poziciju lidera na domaćem tržištu u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji.Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja. Postanite i Vi deo uspešnog ENMON tima.

Potreban nam je:

Magacioner
Mesto rada: Žirovnica (Batočina)

Uslovi:

Stručna sprema: II, III ili IV stepen
Radno iskustvo: Najmanje 1 godina rada na poslovima magacionera
Posebni uslovi:

Potvrda da nije kažnjavan
Potrebno znanje i iskustvo u upravljanju viljuškarom
Opis posla:

Prati dokumentaciju (otpremnice, povratnice, račune, prijemnice)
Kontroliše zalihe i ispravnost primljene i isporučene robe
Kontroliše utovar i istovar i upravlja viljuškarom prilikom utovara i istovara robe
Vodi računa o uslovima rada u magacinu
Vodi računa o očuvanju fizičkih svojstava robe i po potrebi organizuje prepakivanje iste
Izdvaja robu na osnovu dokumenata, kontroliše otpremanje iste, kao i dokumenatciju ulaza i izlaza robe
Utvrđuje nedostatke robe i sastavlja zapisnik o prijemu robe
Kontroliše i izveštava o eventualnim razlikama u odnosu na knjigovodstveno stanje
Predlaže načine za umanjenje eventualne mogućnosti za oštećenje robe
Vodi računa o očuvanju osnovnih sredstava koja se nalaze u Poslovnoj jedinici u kojoj radi
Odgovara za ažurnost i tačnost izvršavanja radnih zadataka
Vrši druge poslove po nalogu šefa skladišta

Nudimo:

Dinamičan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
Stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja posla koji obavlja
Izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
Stimulativnu zaradu

Rok za konkurisanje: 24.12.2017.

Skoro postavljeni poslovi ENMON d.o.o.

Pregledano: 1030 puta