17

Aplikacija

Saradnik za ljudske resurse Puno radno vreme

na Invej a.d. u Beograd (Poslato na 11-12-2017)

Poslovnom sistemu „Invej ad“ iz Beograda, jednom od najuspešnijih sistema u Srbiji, lideru na domaćem tržištu u svojoj grani i nosiocu značajnih nacionalnih brendova, usled proširenja poslovanja potrebna je ambiciozna, odgovorna i sposobna osoba, spremna za rad u dinamičnom okruženju, na poziciji:

SARADNIK ZA LJUDSKE RESURSE
Beograd

Uslovi:

VI/VII stepen stručne spreme
Poželjno radno iskustvo u oblasti ljudskih resursa
Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office i MS Office Vision komponenta)
Odlično znanje engleskog jezika (drugi strani jezik je prednost)
Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
Opis posla:

Intervjuiše kandidate u selekcijskom procesu
Definiše profil kandidata po završetku obrade u selekcijskom postupku
Razvija metode i instrumente za selekciju kandidata
Unapređuje selekcijske procese i učestvuje u svim aspektima pribavljanja i odabira kadrova
Realizuje selekcijske procese kod odabira i zapošljavanja kadrova primenom utvrđenih metoda i instrumenata za selekciju kandidata
Prati upravljanje kandidatima
Učestvuje u pripremanju i realizaciji oglasa vezanih za potrebu za kadrovima određenih profila
Učestvuje u predlaganju i ažuriranju svih promena u organizacionoj strukturi
Kreira i ažurira organizacione šeme
Izrađuje izveštaje o tekućim projektima i planiranim aktivnostima

Sposobnosti:

Izražene komunikacione sposobnosti
Dobre organizacione sposobnosti
Izražen osećaj za odgovornost, analitičnost i sistematičnost u radu

Rok za konkurisanje: 26.12.2017.

Skoro postavljeni poslovi Invej a.d.

Pregledano: 791 puta