18

Aplikacija

Sekretar / ica Puno radno vreme

na Virginia d.o.o. u Beograd (Poslato na 15-12-2017)

Preduzeće Virginia d.o.o. lider u uvođenju novih tehnologija u intenzivnoj poljoprivrednoj proizvodnji, zbog povećanja obima posla, raspisuje oglas za izvršioca za rad na radnom mestu:

Sekretar / ica
Beograd

Opis posla:

Prijem poziva i preusmeravanje na odgovarajuće službe
Prijem stranaka i organizacija prijema kod odgovarajuće službe ili direktora
Evidencija, organizacija i zakazivanje sastanaka
Učestvovanje u izradi materijala za sastanke i po potrebi vođenje zapisnika
Priprema, slanje, prijem i razvrstavanje pošte
Fotokopiranje, skeniranje, sređivanje, zavođenje i arhiviranje dokumentacije
Vođenje svakodnevne poslovne korespondencije sa strankama
Asistiranje u vođenju celokupne administracije
Vođene raznih evidencija
Drugi poslovi po nalogu pretpostavljenih

Uslovi:

Minimum SSS
Minimum srednji nivo znanja engleskog jezika
Poznavanje poslovnih običaja i poslovne korespondencije
Organizacione sposobnosti, preciznost, tačnost i odgovornost u radu
Izražena sklonost ka timskom radu
Odlično poznavanje MS Office
Radno iskustvo je prednost

Nudimo:

Rad na određeno vreme sa mogućnošću prelaska na neodređeno
Redovna primanja
Rad u korektnom i dinamičnom okruženju
Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 29.12.2017.

Pregledano: 358 puta