0

Aplikacija

Administrativni radnik Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Bulevar u Beograd (Poslato na 15-12-2017)

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente i nezaposlena lica za rad na privremenim i povremenim poslovima preko omladinske zadruge u Beogradu:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

HITNO! Potreban nam je student ekonomskog ili tehničkog usmerenja (Obavezno student završne godine ili diplomirani mašinski fakultet, FON)

Uslovi za obavljanje posla:

- Student/studentkinja,

- Dobro poznavanje Microsoft Word, Excel paketa,

- Poznavanje internet pretraživača,

- Radno vreme: 6 – 8 sati.

- 250 din/h

Opis posla:

- Prijem i slanje pošiljki (razvrstavanje pošte, zavođenje dokumentacije),

- Naručivanje kancelarijskog materijala, i drugog potrošnog materijala,

- Praćenje portala javnih nabavki i sakupljanje dokumentacije,

- Zakazivanje avionskih karti, rezervacije hotela, prikupljanje papira za registraciju vozila, komunikacija sa Telenorom,

- Registracija menica (Unicredit banka. Španskih boraca),

- Komunikacija sa dobavljačima,

- Unošenje podataka u excel tabelu.

ROK PRIJAVE JE DO 15.12.2017.!!!

Prijavite se za posao ADMINISTRATIVNI RADNIK na brojeve telefona omladinske i studentske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-156
tel: +381 (11) 3650-157
tel: +381 (11) 3650-158
mob. tel: 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs
i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar
Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.
Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com
Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Bulevar

Pregledano: 590 puta