1

aplikant

Ekonomisti - plaćena praksa | Poslovi, Novi Beograd Praksa

na Omladinska zadruga Bulevar u Beograd (Poslato na 19-12-2017)

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince za posao:

STUDENTI EKONOMOSKOG USMERENJA

Opis posla:

Plaćena praksa

Administrativni poslovi

Rad 4h dnevno

Uslovi:​

Studenti ekonomskog usmerenja do 25 godina

Završna godina studija

Visoka odgovornost i pouzdanost u radu

Razvijene komunikativne i organizacione veštine

Prijavite se za posao STUDENT EKONOMSKOG USMERENJA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-159

mob. tel: 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Bulevar

Pregledano: 632 puta