2

Aplikacija

Magacioner / vozač Puno radno vreme

na PROFIPAK u Beograd (Poslato na 19-12-2017)

PROFIPAK je mlada i dinamična kompanija, osnovana 2002. godine kao trgovinsko preduzeće, a od 2010. godine se bavimo proizvodnjom papirnih kesa i PE proizvoda (treger kese, džakovi za smeće, kese za zamrzivač, apotekarske kese, butik kese, folije)

Od samog početka PROFIPAK je odlučno investirao u najnapredniju tehnologiju i u profesionalni razvoj ljudskih resursa. Iz tog razloga smo u potrazi za novim kadrovima, kako bismo proširili naše poslovanje i zadržali što bolju poziciju na tržištu.

Sad nam je potrebno više izvršilaca za rad u magacinu i dostavu robe na teritoriji Beograda:

Magacioner / vozač
Beograd

Opis posla:

Precizno i efikasno obavljanje prijema, manipulacije, uskladištenja i izdavanja robe
Adekvatno čuvanje i skladištenje robe u magacinskom prostoru
Raspakivanje, sortiranje i izlaganje robe na odeljenju
Korišćenje ručnog viljuškara pri manipulaciji robom
Uslovi:
III i IV stepen stručne spreme
Vozačka dozvola B kategorije

Rok za konkurisanje: 02.01.2018.

Pregledano: 552 puta