0

Aplikacija

Moler - fizički radnik Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Bulevar u Užice, Čačak, Kragujevac (Poslato na 19-12-2017)

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente i nezaposlena lica za rad na privremenim i povremenim poslovima preko omladinske zadruge:

Moler - fizički radnik

Uslovi:

Radilo bi se od Božica 2018. godine do kraja januara,

Obezbeđen smeštaj i hrana,

Plata 30eur za majstore i 20eur za fizičke radnike.

Opis posla:

Izrada epoksidnih podova,

Pri radu se koristi gletarica, valjak..

Obavlja se brušenje betona specijalnim mašinama.

Prijavite se za MOLERA - FIZIČKOG RADNIKA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (11) 344-33-81

tel/fax; +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5
11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Moler - fizički radnik prijava.

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Bulevar

Pregledano: 427 puta