4

Aplikacija

Arhitekta Puno radno vreme

na Salt & Water u Novi Sad (Poslato na 22-12-2017)

Višestruko nagrađivani studio za arhitekturu i dizajn, Salt & Water, bavi se projektovanjem privatnih kuća, uređenjem svih vrsta enterijera, dizajnom jahti i industrijskim dizajnom. Usled povećanog obima posla raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Arhitekta
Mesto zaposlenja: Novi Sad

Uslovi:

Završene studije arhitekture
Minimum 2 godine radnog iskustva
Napredno korišćenje softvera za 3D modelovanje
Dobro znanje engleskog jezika (pisana i usmena komunikacija)
Sposobnost samostalnog donošenja odluka
Posedovanje komunikacionih, organizacionih i koordinacionih sposobnosti
Odgovornost i posvećenost poslu
Iskustvo u izvođenju projekata je plus

Opis posla:

Učestvovanje u svim fazama projekata, od razvijanja ideje do izvođenja na terenu
Praćenje izvođenja projekata i komunikacija sa majstorima na terenu
Organizacija projektne dokumentacije
Poštovanje zadatih rokova
Kontinuirana komunikacija sa klijentima na engleskom i srpskom jeziku

Nudimo:

Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju
Dinamičan i raznovrsan posao
Rad na atraktivnim projektima

Rok za konkurisanje: 04.01.2018.

Pregledano: 616 puta