6

Aplikacija

Šef gradilišta Inostranstvo

na Partners & Orka u Katar - Doha (Poslato na 22-12-2017)

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Katara, potražuje radnike na poziciji:

Šef gradilišta

Mesto rada: Doha, Katar.

Opis posla:
- Davanje uputstava za rad na gradilištu
- Nadgledanje radnika
- Definisanje tehnologije gradnje
- Utvrđivanje bezbednosti izgradnje objekta
- Podnošenje izveštaja o gradnji

Uslovi rada:
- visoka stručna sprema građevinski smer - inženjer građevine
- radno iskustvo na istim poslovima minimum 2-3 godine
- znanje engleskog jezika

Obezbeđuje se:
-smeštaj
-ishrana
-avio karta
-viza i ugovor o radu minimum 6 meseci do godinu dana
-zarada 9eur po satu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije, kopiju diplome i kopiju pasoša mogu proslediti na e-mail adresu: office@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 064/126-00-55.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 428 puta