4

Aplikacija

Pravnik u kadrovskoj službi Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Bulevar u Beograd (Poslato na 25-12-2017)

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje studente na poslovima:

PRAVNIK U KADROVSKOJ SLUŽBI

Potrebni su nam studenti završnih godina Pravnog fakulteta za posao pravnika u kadrovskoj službi u Beogradu.

Uslovi:

Status studenta završne godine;

Rad u kadrovskoj službi;

Rad na računaru, komunikativnost;

Rad na duži vremenski period;

Puno radno vreme - 8h;

Početna plata 30.000,00din.

Opis posla:

Priprema predloga odluka, rešenja, upustava i drugih opštih akata;

Priprema aneks ugovora.

Priprema odluke o službenim putovanjima, donacijama i drugo;

Koordinira aktivnosti vezane za imovinskopravne odnose;

Obavlja poslove zastupanja, po ovlašćenju;

Daje predloge i mišljenja po predmetima iz pravne oblasti;

Rešava složene predmete iz pravne oblasti.

Prijavite se za poziciju PRAVNIKA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-3381

tel: +381 (11) 243-5486

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar
Poslovnica 2 - Kneginje Zorke 5
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:
pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom PRAVNIK U KADROVSKOJ SLUŽBI

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Bulevar

Pregledano: 572 puta