8

Aplikacija

Zavarivač (TIG); Cevar - izometričar Inostranstvo

na AMD-MONTAGE DOO u SR Nemačka (Poslato na 27-12-2017)

Zavarivač (TIG); Cevar - izometričar
Oglas važi od: 27.12.2017.

AMD-MONTAGE DOO
Stara Pazova, Ćirila i Metodija 15
tel. 063/72-89-307
e-mail: n.jankelic@amd-montage.com

Zavarivač (TIG)
mesto rada Nemačka, na određeno vreme 12 meseci
50 izvršilaca

Opis posla:
varenje svih vrsta metala postupcima TIG.

USLOVI:
obrazovanje nebitno; radno iskustvo u traženom zanimanju minimum 36 meseci; poželjna vozačka dozvola B kategorije (nije uslov); poželjno znanje nemačkog jezika - početni nivo (nije uslov); poželjno posedovanje atesta (nije uslov).

Cevar - izometričar
20 izvršalaca

Opis posla:
montaža cevi, sklapanje cevovoda, montaža kotlova.

USLOVI:
obrazovanje nebitno; radno iskustvo u traženom zanimanju, minimum 36 meseci; poželjna vozačka dozvola B kategorije (nije uslov); poželjno znanje nemačkog jezika - početni nivo (nije uslov); poznavanje izometrije (skice, nacrti)

OSTALO:
obezbeđen prevoz do Nemačke, kao i povratak nakon završenog projekta; obezbeđen smeštaj i prevoz od smeštaja do posla; obezbeđeni potrebni zdravstveni pregledi za rad u Nemačkoj; puno radno vreme - 40 sati nedeljno. Trajanje konkursa: do popune. Kandidati mogu svoje prijave da dostave putem pošte, mejlom ili da se jave na telefon poslodavca. Lice za kontakt: Nina Jankelić.

Skoro postavljeni poslovi AMD-MONTAGE DOO

Pregledano: 617 puta