4

Aplikacija

Dijetetičar - nutricionista Puno radno vreme

na STUDIO ZA EDUKACIJU ANA PETROVIĆ PR u Beograd (Poslato na 27-12-2017)

Dijetetičar - nutricionista
Oglas važi od: 27.12.2017.

STUDIO ZA EDUKACIJU
ANA PETROVIĆ PR
11000 Beograd, Pećska 9
tel. 060/610-6151
e-mail: jellena0904@gmail.com

na određeno vreme, probni rad u trajanju od mesec dana
2 izvršioca

Opis posla:
izrada individualnih jelovnika, rad sa pacijentima u savetovališu i stalna komunikacija putem i-mejla, rad od kuće i povremeni dolasci u studio.

USLOVI:
minimum završen VI/1 stepen stručne spreme, u zanimanju viši dijetetičar - nutricionista ili strukovni nutricionista - dijetetičar ili specijalista strukovni nutricionista dijetetičar; znanje rada u MS Office paketu; poznavanje engleskog jezika; radno iskustvo nebitno. Kandidati dostavljaju CV putem i-mejl adrese: jellena0904@gmail.com.

Skoro postavljeni poslovi STUDIO ZA EDUKACIJU ANA PETROVIĆ PR

Pregledano: 147 puta