6

Aplikacija

Vaspitač u predškolskoj ustanovi Puno radno vreme

na Predškolska ustanova "Pametni Patuljak" u Beograd (Poslato na 27-12-2017)

Predškolska ustanova „Pametni patuljak”, Beograd (Čukarica), Arčibalda Rajsa 16, nalazi se na rubu Košutnjačke šume u prostranom i funkcionalno uređenom objektu.

Više informacija o našoj ustanovi i načinu rada, možete pogledati na sajtu www.pametnipatuljak.rs

Tim ustanove čine dinamični, pozitivni, komunikativni, odgovorni i stručni ljudi, koji svojim radom potvrđuju ugled naše ustanove. Tražimo kandidate koji su zainteresovani za rad sa decom, odgovorni, kreativni, energični i željni da se dokazuju kroz rad.

Zbog odlaska vaspitača na trudničko i porodiljsko odsustvo raspisujemo konkurs za radno mesto:

Vaspitač u predškolskoj ustanovi
Beograd

Uslovi:

VII/1 stepen stručne spreme, Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača ili VI/1 stepen stručne spreme, Viša škola za obrazovanje vaspitača, učiteljski fakultet – smer vaspitač u PU
Iskustvo i posedovanje licence predstavlja prednost
Znanje engleskog jezika
Znanje rada na računaru Microsoft Office

Opis posla:

Vaspitno-obrazovni rad sa decom od 3-će godine
Planiranje i realizacija pripreme za vaspitno-obrazovni rad
Izrada didaktičkih sredstava i inoviranje rada
Priprema i vođenje pedagoške evidencije
Saradnja sa roditeljima

Nudimo Vam:

Odlične uslove za rad u organizovanom i dinamičnom okruženju
Redovna primanja
Stimulativno nagrađivanje
Stalnu edukaciju

Rok za konkurisanje: 10.01.2018.

Pregledano: 460 puta