0

Aplikacija

Diplomirani elektroinženjer Puno radno vreme

na Varnost-Fitep a.d. u Zemun (Poslato na 27-12-2017)

Varnost-Fitep a.d.

Zbog povećanja obima posla i potrebe za stručnim kadrom, Društvo za fizičko, tehničko i protivpožarno obezbeđenje imovine, sanitarnu zaštitu i druge usluge “VARNOST-FITEP”A.D. Beograd-Zemun raspisuje konkurs za zasnivanje radnog odnosa na radnom mestu:

Diplomirani elektroinženjer

Opšti uslovi:

Dipl. elektroinženjer
Visoka stručna sprema
Poželjna licenca 353
Poželjna licenca 453
Poželjna licenca za vršenje poslova projektovanja i nadzora nad izvođenjem sistema tehničke zaštite prema Zakonu o privatnom obezbeđenju
Minimum 5 godina iskustva na poslovima protiv-provale, video nadzora i kontrole pristupa
Vozačka dozvola “B” kategorije.

Opis posla:

Projektovanje i izrada tehničkih rešenja (protivprovalni sistemi, video nadzor, kontrola pristupa)
Organizacija i nadzor nad izvođenjem radova
Kontakt sa postojećim i potencijalnim korisnicima

Profil kandidata:

Tehničko znanje
Dobre organizacione sposobnosti
Komercijalno marketinške aktivnosti
Sklonost timskom radu

Kandidatima nudimo:

Prijem u radni odnos
Redovnu isplatu zarade u neto iznosu od 100.000 dinara i redovnu isplatu drugih primanja.

Zainteresovani kandidati mogu dostaviti biografiju na e-mail jelena.markovic@varnost-fitep.rs

ili na adresu Gundulićeva br. 8-10 Beograd-Zemun.

Rok za prijavu 26/01/2018.

Skoro postavljeni poslovi Varnost-Fitep a.d.

Pregledano: 248 puta