0

Aplikacija

Housekeeper Inostranstvo

na Partners & Orka u Abu Dabi, UAE (Poslato na 27-12-2017)

Partners & Orka, reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Abu Dabija, UAE, potražuje kandidatkinje za poziciju posla:

Housekeeper

-Država rada: UAE
-Mesto rada: Abu Dabi

Opis posla:

-Rad se obavlja u dve privatne vile
-Vođenje domaćinstva
-Održavanje higijene domaćinstva
-Nabavka namirnica i drugih artikala

Profil kandidatkinje:

-SSS
-Obavezan napredni nivo znanja engleskog jezika
-Obavezno prethodno radno iskustvo na istim isli sličnim poslovima
-Radno iskusvo ne mora biti formalno, u obzir dolaze kandidati koji su ove poslove obavljali kao svakodnevnu delatnost za potrebe svoje porodice, i poznaju funkcionisanje kućnog domaćinstva
-Pouzdana, vredna i moralna osoba, sa izraženim etičkim stavovima
-Sistematičnost i dobra organizovanost
-Poželjno je da kandidat bude nepušač
-Opšta radna i zdravstvena sposobnost
-Da kandidat nije osuđivana za krivična dela niti pod istragom
-Da kandidat poseduje važeći pasoš Republike Srbije

Uslovi rada:

-Ugovor o radu na 2 godine, sa mogućnošću produženja.
-Vizu i radne papire
-Avio kartu
-Zdravstveno osiguranje
-Početna mesečna zarada: 3500 AED (800 EUR)
-Obezbeđen smeštaj
-Obezbeđena ishrana (sva 3 obroka dnevno)
-Godišnji odmor sa plaćenom avio karta ako kandidat želi da godišnji odmor provede u Srbiji
-Tretman na radu najmanje jednak tretmanu radnika zemlje zaposlenja

Napomena:

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije na engleskom jeziku, sa fotografijom mogu doneti lično u prostorije agencije Partners & Orka, Durmitorska 14, Beograd, ili ih dostaviti putem elektronske kontakt forme, na e-mail adresu: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone: 011/2683-486 ili 065/5612-789

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani od strane predstavnika poslodavca iz Abu Dabija, radi kraćeg intervjua i provere govornog znanja engleskog jezika

Radne biografije koje nisu na engleskom jeziku neće biti uzete u razmaranje.

Kandidati koje prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasne su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i regrutacije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 173 puta