1

aplikant

Industrijski inženjer u tekstilnoj industriji Puno radno vreme

na Aster tekstil u Niš (Poslato na 28-12-2017)

Aster tekstil je 1993. godine osnovan kao porodična firma u Turskoj, a danas nastavlja svoj razvoj uz sopstvene dizajnerske centre i centre za razvoj poslovanja u Istanbulu, Londonu i Barseloni, i proizvodne pogone u Turskoj, a od 2015. godine i u Srbiji. Aster je 2013. godine osnovao svoju proizvodnu marku WtR u segmentu luksuznog oblačenja i otvorio prvu vodeću prodavnicu u Londonu, u Noting hilu.

Kompanija Aster tekstil d.o.o. Niš raspisuje oglas za radno mesto:

Industrijski inženjer u tekstilnoj industriji
Niš

Opis posla:

rad na povećanju efikasnosti i obezbeđivanje kontinuiteta proizvodnje, eliminisanje uskih grla i gubitaka, kao i predlaganje korektivnih mera;
analiza proizvodnog sistema u cilju racionalizacije;
proveravanje modela koji se nalaze u planovima linija za šivenje za koje je odgovoran/na zajedno sa odeljenjem za planiranje proizvodnje kao i proveravanje usklađenosti linija za šivenje;
obezbeđivanje da su supervizori linija za koje je odgovoran/na izvršili neophodne pripreme pre promene u modelima;
pripremanje pregleda podataka i postavki linija zajedno sa supervizorima linija pre promene u modelima;
određivanje potrebnog broja operatera zajedno sa supervizorima linija pre promene modela;
pre promene modela, pripremanje balans linije zajedno sa supervizorom linije;
vršenje kontrole vremena i balansa i obezbeđivanje da se propisani standardi ispoštuju;
praćenje nivoa zaliha u liniji, broj proizvedenih predmeta i nivo efikasnosti linija za šivenje za koje je odgovoran/na kroz česte kontrole tokom dana i obezbeđivanje da supervizori linija preduzmu potrebne aktivnosti.
Potrebni uslovi:
VII stepen stručne spreme, industrijski inženjer ili studenti završne godine (za kandidate čije studiranje je u toku, navesti još koliko ispita je preostalo do diplomiranja);
radno iskustvo nije neophodno;
napredno poznavanje MS Office paketa;
napredno poznavanje engleskog jezika;
sposobnost planiranja i organizacije;
izražena analitičnost.
Pratite nas putem facebook stranice.

Kontakt telefon 018/415 52 50.

Kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 11.01.2018.

Skoro postavljeni poslovi Aster tekstil

Pregledano: 646 puta