3

Aplikacija

NACIONALNI MENADŽER PRODAJE Puno radno vreme

na CERMAT u Beograd (Poslato na 29-12-2017)

CERMAT je kompanija čija je osnovna privredna delatnost proizvodnja, prodaja i promet sladoleda i zamrznute hrane. Više od dve decenije CERMAT je vodeći proizvođač na teritoriji Republike Makedonije. Od svog osnivanja do danas, CERMAT beleži kontinuirani rast i razvoj u svim oblastima rada, razvijajući proizvodnu strategiju u skladu sa različitim ukusima potrošača Poslujemo na tržištima Makedonije, BIH, Hrvatske i Crne Gore, a od februara 2011. godine i na tržištu Srbije.

Zbog povećanja obima posla na tržištu Republike Srbije oglašavamo potrebu za sledećim radnim mestom:

NACIONALNI MENADŽER PRODAJE
1 izvršilac
Mesto zaposlenja: Beograd

Uslovi:

Višegodišnje iskustvo i odlično poznavanje principa poslovanja na istim i sličnim pozicijama (prednost imaju kandidati koji su radili više od 5 godina u FMCG)
Minimum SSS (poželjno je univerzitetsko obrazovanje i/ili rad od više od 5 godina u FMCG)
Odlične prodajne, pregovaračke i analitičke sposobnosti
Iskustvo u vođenju i rukovođenju prodajno distributivnih timova
Sposobnost efektivnog i efikasnog rukovođenja
Sposobnost motivisanja, upravljanja i razvijanja timskog duha
Spremnost za rad na terenu i češća putovanja
Napredno znanje rada na računaru
Znanje engleskog jezika
Spremnost za rad pod pritiskom, analitičnost, inicijativa, orijentisanost na ciljeve
Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

Odgovoran je za postizanje prodajnih ciljeva i rezultata na regionu kojim rukovodi
Odgovara za unapređenje prodaje, širenje tržišta, asortimana i plasman proizvoda
Dnevno komunicira i rukovodi delom prodajno distributivne organizacije
Vrši redovnu koordinaciju i komunikaciju sa preostalom menadžerskom strukturom radi pravovremene i kvalitetne implementacije dogovorenih aktivnosti
Vodi i definiše mesečne, kvartalne i godišnje pregovore kod lokalno i nacionalno ključnih kupaca
Definiše planove prodaje u okviru organizacije po kupcima i prati njihovo ostvarenje
Učestvuje u selekciji i obuci novih ljudi
Aktivno učestvuje u širenju prodajne mreže i povećanju broja kupaca
Obezbeđuje i kontroliše naplatu potraživanja od kupaca i prikuplja sredstva obezbeđenja
Stara se o održavanju što boljih poslovnih odnosa sa kupcima na datoj regiji
Vrši kontrolu ugovorenih stavki kod kupaca,aktivno radi na implementaciji uz analiziranje rezultata
Vodi računa i izveštava o nastupu i aktivnostima konkurencije
Kontroliše, prati i planira zalihe robe
Izveštava o ostvarenju zadatih ciljeva samostalno i po nalogu pretpostavljenog
Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 13.01.2018.

Skoro postavljeni poslovi CERMAT

Pregledano: 511 puta