10

Aplikacija

Komercijalista Puno radno vreme

na CERMAT u Niš, Kraljevo, Novi Sad, Beograd (Poslato na 29-12-2017)

CERMAT je kompanija čija je osnovna privredna delatnost proizvodnja, prodaja i promet sladoleda i zamrznute hrane. Više od dve decenije CERMAT je vodeći proizvođač na teritoriji Republike Makedonije. Od svog osnivanja do danas, CERMAT beleži kontinuirani rast i razvoj u svim oblastima rada, razvijajući proizvodnu strategiju u skladu sa različitim ukusima potrošača Poslujemo na tržištima Makedonije, BIH, Hrvatske i Crne Gore, a od februara 2011. godine i na tržištu Srbije.

Zbog povećanja obima posla na tržištu Republike Srbije oglašavamo potrebu za sledećim radnim mestom:

KOMERCIJALISTA
Više izvršilaca

Mesto zaposlenja: Niš, Kraljevo, Novi Sad, Beograd
Teritorija: Severni i Srednji Banat, Novi Sad, Beograd(širi), Mačva,
Timočka i Negotinska krajina, Niš, Kragujevac, Kruševac, Zlatiborski okrug, Raški okrug

Uslovi:
minimum IV stepen stručne spreme
radno iskustvo minimum 3 godine na istim poslovima
odlične organizatorske sposobnosti
naglašene prodajne i pregovaračke veštine
poznavanje rada na računaru
odlične komunikacijske i analitičke sposobnosti
vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
poznavanje rada na Hand Held uređaju

Opis posla:

pregovara i uspostavlja saradnju sa novim kupcima
održava postojeću bazu kupaca
odgovoran je za naplatu potraživanja i prati realizaciju ugovora i tokove dokumentacije
sarađuje sa TT, LKA i KA kupcima na dodeljenoj regiji
stara se o minimalnim i optimalnim zalihama proizvoda u objektu
vodi računa o što boljem pozicioniranju i izloženosti proizvoda i širini asortimana
odgovoran je za postizanje zadatih prodajnih ciljeva i prodajnih rezultata
priprema ugovaranje, dostavlja predlog uslova, količina i prodajnih aktivnosti za kupce sa svoje regije
prati tržišne trendove i rad konkurencije na dodeljenoj regiji
samoinicijativno ili po nalogu pretpostavljenog upravlja svim drugim procesima u vezi što boljeg servisa ka kupcima
Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije elektronskim putem.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 13.01.2018.

Skoro postavljeni poslovi CERMAT

Pregledano: 155 puta