3

Aplikacija

Poslovođa maloprodajnog objekta Puno radno vreme

na Workforce u Beograd (Poslato na 03-01-2018)

Za potrebe našeg klijenta, neophodni su nam kandidati za poziciju Poslovođe maloprodajnog objekta.

Opis posla

• Kontrola, organizovanje i planiranje rada prodajnog osoblja
• Bliska saradnja sa dobavljacima
• Popisi, dokumentovanje robe
• Saradnja sa upravom preduzeća
• Praćenje potreba i kupovnih navika potrošača

Opšti uslovi

• SSS , VŠ ili VSS
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom na poziciji poslovođe maloprodajnog objekta, u oblasti trgovine robom široke potrošnje
• Poželjna vozačka dozvola

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail adresu poslovi@workforce.rs sa naznakom za grad i poziciju ili sms porukom, navesti: ime i prezime, godište, grad i poziciju. Prijave slati na: 060 680 88 31
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor. Rok za konkurisanje 15.1.2018.

Skoro postavljeni poslovi Workforce

Pregledano: 88 puta