0

Aplikacija

Bravar - mehaničar; Električar - automatičar Puno radno vreme

na „PLANTER“ DOO ŠABAC HLADNjAČA IRIG u Irig (Poslato na 04-01-2018)

Bravar - mehaničar; Električar - automatičar
Oglas važi od: 03.1.2018.

„PLANTER“ DOO ŠABAC
HLADNjAČA IRIG
e-mail: info@planter.rs

Kompanija „Planter“ osnovana je 2010. godine a osnovna aktivnost je prerada i zamrzavanje voća i povrća. Najveći deo proizvodnog asortimana namenjen je izvozu na inostrana tržišta. Proizvodni i skladišni prostori smešteni su u Irigu i prostiru se na 10 ha i na više od 15000 m2 proizvodnog i skladišnog prostora. Kapacitet skladišnog prostora na minusnom režimu je 8.500 tona. U svojoj proizvodnji primenjujemo standard ISO 9001:2015 i ISO 22000:2005. Potreban nam je:

Bravar - mehaničar
za rad u Hladnjači za preradu voća i povrća u Irigu

Opis posla:
radi u smenama kao pogonski bravar-mehaničar, remontuje mašine, procesnu opremu, sredstva unutrašnjeg transporta, poljoprivrednu mehanizaciju i motorna vozila u okviru privrednog društva, priprema, postavlja, označava, ispituje i kontroliše mašine u pojedinim linijama za preradu voća i povrća u DZ proizvode i postojeće poljoprivredne mašine, podešava, održava, prati i koriguje rad pojedinih mašina, u svim domenima sprovodi radnje tekućeg mehaničkog održavanja, organizuje i kontroliše operacije pranja, sušenja i pripreme mašina za dalji rad, održava, kontroliše i unapređuje mehaničke aspekte sistema za hlađenje, grejanje, pneumatiku, hidrauliku, vodosnabdevanje i dr., poštuje i primenjuje procedure, radna uputstva, radne naloge, dnevnike, izveštaje i ostala pravila koja su propisana u privrednom društvu.

USLOVI:
srednja stručna sprema, III ili IV stepen, smer za bravara, mehaničara i slične mašinske struke, praktično i upotrebljivo poznavanje bravarskog i mehaničarskog zanata, spremnost na učenje i primenu prigodnih rešenja i unapređenja na postojeće industrijske mašine, komunikativnost i spremnost za timski rad, odgovornost, tačnost, istrajnost, vozačka dozvola B kategorije, radno iskustvo: 6 meseci u struci (poželjno).

Električar - automatičar

Opis posla:
radi u smenama kao pogonski električar, priprema, povezuje, označava, ispituje i kontroliše mašine u pojedinim linijama za preradu voća i povrća u DZ proizvode, podešava, programira, prati i koriguje rad pojedinih programabilnih mašina (tuneli za DZ, automatske vage, pakerice, kolor sortirka, metal detektori, štampači i obeleživači, frekventni regulatori, viljuškari i dr.), organizuje i kontroliše operacije pranja, sušenja i pripreme mašina za dalji rad, održava, kontroliše i unapređuje električne aspekte sistema za hlađenje, grejanje, pneumatiku, hidrauliku, vodosnabdevanje, i dr., poštuje i primenjuje procedure, radna uputstva, radne naloge, dnevnike, izveštaje i ostala pravila koja su propisana u privrednom društvu.

USLOVI:
srednja stručna sprema, III ili IV stepen smera za elektrotehniku, elektroniku ili automatiku, -praktično i upotrebljivo poznavanje elektrotehnike, elektronike i automatike, spremnost na učenje i primenu programiranja industrijskih mašina, veština rada na računaru, poželjno poznavanje engleskog jezika, komunikativnost i spremnost za timski rad, odgovornost, tačnost, istrajnost, vozačka dozvola B kategorije, radno iskustvo: 6 meseci u struci (poželjno).

OSTALO:
Kandidatima nudimo: kreativnost i odgovornost u radu, usavršavanje, rad u dinamičnom okruženju uz uvažavanje profesionalnosti i stručnosti u radu. Ponude slati na i-mejl: info@planter.rs. Konkurs otvoren do: 31.01.2018. godine.

Pregledano: 1472 puta