0

Aplikacija

Operater na CNC strugu Puno radno vreme

na D.O.O.”TERMOVENT” SC u Temerin (Poslato na 04-01-2018)

Operater na CNC strugu
Oglas važi od: 03.1.2018.

D.O.O.”TERMOVENT” SC
21235 Temerin, Industrijska zona bb
e-mail: office@termoventsc.rs

Opis posla:
izrada delova na CNC mašinama za obradu metala; podešavanje mašine i izrada programa; praćenje rada mašine i kontrolisanje mašinske obrade prema tehničkoj dokumentaciji; priprema i održavanje mašine i alata.

USLOVI:
Završena mašinska/tehnička škola mašinskog usmerenja (IV/III stepen stručne spreme); radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima-minimalno 1 godina; spremnost za smenski rad; probni rad 6 meseci.

OSTALO:
Kandidatu nudimo: rad u ozbiljnoj i stabilnoj porodičnoj kompaniji sa tendencijom stalnog zaposlenja; spremnost za profesionalno usavršavanje i napredovanje. Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, svoj CV sa fotografijom i propratnim pismom možete poslati na gorenavedeni i-mejl ili poštom na adresu. Sve prijave će se smatrati kao strogo poverljiva dokumentacija. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Rok za dostavljanje prijava: 15 dana od dana objavljivanja.

Pregledano: 1386 puta