0

Aplikacija

Konobar/Konobarica Puno radno vreme

na Inka burger d.o.o. u Beograd (Poslato na 05-01-2018)

Inka burger d.o.o.

Kompanija INKA BURGER d.o.o. Beograd raspisuje konkurs za radno mesto

Konobar/Konobarica

Opis posla

Komunikacija sa mušterijama, primanje porudžbina, komunikacija sa kuhinjom, usluživanje mušterija. Služenje hrane i pića u lokalu i bašti, održavanje higijene radnog mesta.

Potrebne kvalifikacije

Iskustvo u radu na sličnim poslovima
Znanje engleskog jezika

Lične osobine

Komunikativnost
Ljubaznost
Sposobnost rada pod pritiskom

Ukoliko ste zainteresovani za rad na ovoj poziciji, svoj CV pošaljite na e-mail adresu posao@inka.rs

Očekujemo Vaše prijave.

Rok za prijavu 31/01/2018

Skoro postavljeni poslovi Inka burger d.o.o.

Pregledano: 354 puta