4

Aplikacija

Računovođa Puno radno vreme

na Rota Consulting d.o.o. u Beograd (Poslato na 05-01-2018)

Rota Consulting d.o.o.

Računovodstvena agencija sa tradicijom od 27 godina, i velikim brojem kvalitetnih klijenata traži saradnika za poziciju:

Računovođa

Radno mesto: Beograd

Opis posla:

Kompletno knjigovodstvo u skladu sa računovodstvenim propisima Republike Srbije
Robno knjigovodstvo, kalkulacije uvoza
Obračun PDV-a i izrada poreskih prijava
Izrada mesečnih i kvartalnih izveštaja po zahtevu pretpostavljenih
Obračun zarada, privremenih i povremenih poslova
Knjiženje transakcija vezanih za osnovna sredstava, nematerijalna ulaganja, lizing, rezervisanja
Koordinacija sa ostalim odeljenjima u kompaniji

Uslovi:

SSS ili VSS ekonomskog smera
Minimum 2 godine radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima
Poznavanje rada na računaru, MS Office (Word, Excel)
Poznavanje računovodstvenog programa Pantheon je prednost
Dobro znanje engleskog jezika
Sposobnost rada u timu, odgovornost, preciznost

Nudimo Vam priliku da postanete deo dinamičnog i stabilnog tima, kao i rad u zahtevnom i pozitivnom okruženju.

Pošaljite svoju prijavu i CV elektronski najkasnije do 04.02.2018.

Pregledano: 459 puta