4

Aplikacija

Key Account Manager Puno radno vreme

na Roaming Electronics u Beograd (Poslato na 05-01-2018)

Mi smo kompanija koja se bavi uvozom i distribucijom potrošačke elektronike i mobilnih uređaja. Dobavljač smo kako maloprodaja, tako i različitih operatera, a aktivni smo i u B2B prodaji. Postojimo od 2004. godine. U 2014. godini, preuzeli smo najveću maloprodajnu mrežu tehnike – Tehnomaniju i pokrili čitav lanac kretanja robe, od fabrike do krajnjeg potrošača. Mi smo:

U ovom trenutku imamo potrebu za angažovanjem novog kolege/koleginice na poziciji:

KEY ACCOUNT MANAGER

Osnovna zaduženja na ovoj poziciji su:

Učestvovanje u razvoju, uspostavljanju i izvršenju key account strategije, kao i ispunjavanje prodajnih i finansijskih ciljeva;
Osmišljavanje asortimana za kupce, praćenje nivoa i strukture zaliha kod kupaca i upravljanje istim, planiranje i realizacija naplate;
Konstantno praćenje tržišta i konkurencije;
Razvijanje prodajnih kanala i kupaca, poslovna analiza kupaca;
Rad sa kupcima na terenu, prodajne posete, vođenje računa o izloženosti, pozicioniranosti i izgledu robe u prodajnim objektima kupaca (a prema kompanijskim standardima);
Pregovaranje sa kupcima, komunikacija i dostupnost radi davanja različitih informacija i instrukcija; konstantna, adekvatna i prilagođena komunikacija sa svim kupcima, sa ciljem uspešnog poslovanja i razvijanja poslovnih odnosa;
Realizacija planova, praćenje realizacije, izveštavanje, analiza, unapređenje, a sve u vezi sa poslovnim/prodajnim aktivnostima i strategijom razvoja poslovanja.
Uslovi konkurisanja za poziciju:
VII stepen stručne spreme;
Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
Odlične organizacione sposobnosti, pregovaračke i komunikacione veštine;
Poznavanje rada na računaru (MS Office) i znanje engleskog jezika.

Prijave za posao možete slati do 20.01.2018. godine. Biće obavešteni kandidati, koji uđu u uži izbor.

Pregledano: 411 puta