1

aplikant

Automehaničar Puno radno vreme

na Beorol d.o.o. u Beograd (Poslato na 10-01-2018)

Mi smo Beorol, vodeća kompanija u Jugoistočnoj Evropi za proizvodnju, uvoz i distribuciju ručnog alata i pribora za završne radove u građevinarstvu, sa preko 18 godina konstantnog rasta i širenja. Zahvaljujući požrtvovanim timovima, stalnom unapređivanju našeg asortimana i posvećenosti poslovanju naših klijenata zauzeli smo vodeće mesto na tržištu Jugoistočne Evrope. Naše ćerke firme se nalaze u Bosni i Hercegovini, Mađarskoj, Makedoniji, Crnoj Gori i UAE (Dubai) sa tendencijom širenja na zemlje evropskog kontinenta. Naše proizvode izvozimo u preko 50 zemalja od Bliskog Istoka do Južne Amerike. Ponosni smo na uspehe koje ostvarujemo i shodno tome tražimo ambiciozne saradnike koji će deliti našu viziju poslovanja.

Zbog širenja poslovanja u Srbiji imamo potrebu za novim kadrovima i ukoliko ste spremni na stalno učenje i usavršavanje, naporan rad i ambiciozno okruženje javite se na naš konkurs za:

AUTOMEHANIČAR
Mesto rada: Beograd

Uslovi za kandidate:

Završena škola tehničke struke,
Vozačka dozvola minimum B kategorije,
Iskustvo minimum 5 godina na poslovima automehaničara,
Odlično poznavanje putničkih lakih teretnih vozila,
Samostalnost u radu,
Precizno i odgovorno obavljanje zadataka u predviđenom roku.

Opis posla:

Redovno i vanredno servisiranje putničkih i lakih teretnih vozila,
Rad u radionici i po potrebi na terenu,
Sprovođenje postupka dijagnosticiranja u skladu sa kvarom i otklanjanje neispravnosti,
Kontrola vozila i prateće opreme,
Rukovođenje magacinom rezervnih delova.
Rok za konkurisanje: 24.01.2018.
Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove pošaljite Vaš CV (fotografije molimo), elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo odabrane kandidate i pozvati ih na testiranje a svima koje ne kontaktiramo ovim putem se zahvaljujemo na interesovanju i slanju svojih prijava.

Skoro postavljeni poslovi Beorol d.o.o.

Pregledano: 53 puta