23

Aplikacija

Office Manager Puno radno vreme

na Centar za marketing strategiju ePlus Marketing Centar u Beograd (Poslato na 10-01-2018)

Centar za marketing strategiju ePlus Marketing Centar je specijalizovana marketing agencija za strateško planiranje, marketing komunikacije i razvoj brendova. Za potrebe svog klijenta, izuzetno uspešne kompanije iz oblasti distribucije CE i IT opreme, raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Potreban nam je:

Office Manager
Beograd

Opis posla:

Organizacija administrativnih aktivnosti na što efikasniji način
Organizacija sastanaka i upravljanje rezervacijama sala za sastanke
Prijem poslovne pošte, upravljanje pošiljkama i saradnja sa kurirskim službama
Izrada dokumentacije u vezi sa službenim putovanjima
Koordinacija aktivnosti u vezi sa održavanjem radnog prostora
Skeniranje dokumentacije i upravljanje dokumentacijom

Uslovi:

Znanje engleskog jezika
Odlične komunikacione sposobnosti
Proaktivnost
Minimum 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
Minimum viša stručna sprema
Ukoliko želite da radite i ispunjavate uslove, a svoju karijeru želite da gradite u kompaniji koja vam nudi profesionalno okruženje, mogućnost napredovanja i usavršavanja, pošaljite svoj CV najkasnije do 24.01.2018.

Na intervju će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pregledano: 601 puta