9

Aplikacija

MENADŽER PRODAJE NEKRETNINA Puno radno vreme

na DEUS NEKRETNINE d.o.o. Niš u Niš (Poslato na 10-01-2018)

Opis posla:

- konstantno praćenje tržišta
- analiza i procena vrednosti nepokretnosti,
- ugovaranje novih zastupanja i posredovanja,
- prezentacija ugovorenih objekata na terenu,
- ugovaranje i izvršavanje posredničkih poslova u trgovini nekretninama,
- poslovna korespodencija sa klijentima u cilju ostvarivanja ili jačanja saradnje,

Uslovi:

Najmanje 2 godine radnog iskustva u oblasti prodaje/ mogućnost i bez iskustva ali sa izraženim komunikacionim veštinama
Minimum SSS sprema, bilo kog usmerenja
Znanje rada na računaru (MS Windows i MS Office paket)

Poželjni uslovi:

Engleski jezik - mogućnost opšte konverzacije
Vozačka dozvola B kategorije

Sposobnosti:

Liderstvo, analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu
Pregovaračke sposobnosti, komunikativnost
Sposobnost rada pod pritiskom

Nudimo Vam:

Prijatno radno okuženje
Dalji profesionalni razvoj i napredak u karijeri
Odgovarajuće bonuse

Rok za prijavu:
25.01.2018.

Svoju radnu biografiju možete poslati na email adresu:

humanresource.deusnekretnine@gmail.com

Ako želite da budete deo tima koji pobeđuje pridružite nam se.

DEUS NEKRETNINE

Pregledano: 507 puta