0

Aplikacija

Pomoćni radnik službe održavanja higijene, kruga i zelenih površina Puno radno vreme

na International Property Management u Beograd (Poslato na 11-01-2018)

Potreban nam je:

Pomoćni radnik službe održavanja higijene, kruga i zelenih površina
Beograd

Opis posla:

Održavanje stambenih jedinica (čišćenje i pranje ulaza, stepeništa i liftova).
Mašinsko pranje podnih površina.
Uklanjanje otpada i lišća u objektu, garaži i krugu.
Košenje i održavanje zelenih površina.
Čišćenje snega ispred objekata (ručno i grtalicom).
Pajanje paučine teleskopskom pajalicom.
Pranje prozora.
Učestvovanje u ostalim poslovima održavanja.

Uslovi:

Obavezna vozačka dozvola (B kategorija), iskustvo u vožnji, kao i poznavanje grada.

Rok za konkurisanje: 25.01.2018.

Pregledano: 632 puta