2

Aplikacija

Koordinator u marketingu Puno radno vreme

na Beo Sport System u Beograd (Poslato na 12-01-2018)

Beo Sport System

Privredno društvo „BEO-SPORT SYSTEM“ d.o.o. iz Beograda postoji već više od 20 godina i bavi se uvozom, veleprodajom i maloprodajom sportske opreme i garderobe renomiranih svetskih brendova (O`Neill, Pepe Jeans, Nine West, Wilson, Specialized, Atomic, Salomon, Spyder, Quiksilver, Burton, Superdry, Bench, G-star, itd.) i u toj oblasti smo jedna od vodećih kompanija u zemlji. Imamo više od 200 zaposlenih, više od 40 maloprodajnih objekata i klijente širom Srbije, Crne Gore, Hrvatske, BiH i Makedonije. Ukoliko ste spremni za primenu, kao i za dalje unapređenje vaših znanja i veština, prijavite se za poziciju koordinator u marketingu u našoj kompaniji.

Koordinator u marketingu

Opis posla:

Organizacija, planiranje i sprovođenje marketinških aktivnosti u smislu unapređenja prodaje i pozicionaranja brendova na tržištu
Rad na razvoju retail marketinga (promocija brendova i kompanijskih proizvoda putem marketinškog materijala u maloprodajnim objektima , saradnja sa merchandiser-ima i dizajnerima u implementiranju ideja za promociju)
Aktivno učešće u organizaciji posla i kontrola rada dizajnera i saradnika na poslovima marketinga
Ostvarivanje saradnje i predstavljanje kompanije putem različitih komunikacionih kanala: mediji (TV, Radio, Print), štamparije (prikupljanje ponuda, pregovaranje o ceni, osmišljavanje vizuala), OOH
Osmišljavanje i organizacija postavke marketinškog materijala prilikom otvaranja novih prodavnica i prilikom uvođenja novih brendova u asortiman
Kontrola plasiranja marketinškog materijala u MP objektima, na sajamskim manifestacijama

Uslovi za kandidate:

Dve ili više godina iskustva u radu na poslovima marketinga
Odlično poznavanje Microsoft Office paketa, posebno Power Point-a
Odlično poznavanje engleskog jezika
Organizacione sposobnosti, komunikativnost, veštine pisane komunikacije

Prednost:

Poznavanje Adobe paketa ( Illustrator, Photoshop, Indesign)

Napomena:

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju zahtevima oglašene pozicije.

Ukoliko želite da se priključite našem timu, pošaljite nam svoju biografiju i motivaciono pismo isključivo na srpskom jeziku i obavezno priložite fotografiju skorijeg datuma na e-mail adresu:

posao.koordinator.marketing@beosport.com,

ili na adresu: „BEO-SPORT SYSTEM“, Viline vode 47, 11000 Beograd, za konkurs.

Rok za prijavu 11.02.2018.

Skoro postavljeni poslovi Beo Sport System

Pregledano: 496 puta