2

Aplikacija

Saradnik za selekciju i regrutaciju Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Bulevar u Beograd (Poslato na 25-01-2018)

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

SARADNIK ZA SELEKCIJU I REGRUTACIJU

Opis poslova:

Sprovođenje procesa selekcije i regrutacije

Priprema i realizacija oglasa

Pozivanje i testiranje kandidata

Obavljanje intervjua sa kandidatima

Obaveštavanje kandidata o ishodu selekcije

Održavanje i ažuriranje baze kandidata

Organizovanje procesa selekcije za potrebe otvaranja novih knjižara

Angažovanje omladinaca za potrebe knjižara

Izradjivanje izveštaja o uspešnosti regrutacije i selekcije

Uslovi rada:

Poželjan VII stepen stručne spreme, psiholog

Iskustvo na istim ili sličnim radnim mestima

Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)

Napredne veštine komunikacije

Prijavite se za poziciju SARADNIK ZA SELEKCIJU I REGRUTACIJU na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (011) 3650-156

tel/fax; +381 (011) 3650-157

tel/fax; +381 (011) 3650-158

mob. info tel; 060/625-0007

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Bulevar

Pregledano: 652 puta