0

Aplikacija

ŠEF RECEPCIJE Puno radno vreme

na Partners & Orka u Subotica (Poslato na 13-02-2018)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta, kongresni hotel u samom centru Subotice, radi zakupa oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioca na poziciji: Šef recepcije
Mesto rada: Subotica

ŠEF RECEPCIJE

Opis posla:

- organizuje celokupan rad službe recepcije i garaže, vodi nadzor nad radom zaposlenih na recepciji
- vodi računa o fakturisanju i naplati hotelskih usluga
- stara se da smeštaj gostiju i pružanje usluga budu na visini koja odgovara
ugledu i rangu hotela i određenim standardima;
- vrši prodaju hotelskih usluga u domenu svog ovlašćenja;
- raspoređuje radnike na rad, daje im uputstva o načinu rada,

Uslovi:

- VII stepen stručnosti VSS – hotelijer ili VI stepen stučnosti VŠS- ugostiteljska, turistička, hotelijerska,
- aktivno znanje engleskog ili nemačkog jezika,
- radno iskustvo 1 godina
- iskustvo u radu na Micros Fidelio će se posmatrati kao prednost
- iskustvo u radu sa rezervacionim sistemima poželjno

Odgovornost:

- za poslovni ugled Hotela
- kvalitet pruženih usluga;
- praćenje rezervacija;
- naplatu računa;
- ukupnu pravilnost rada izvršilaca na svim poslovima Recepcije;
- pravilno negovanje dobrih međuljudskih odnosa i za prihvatanje i uvođenje
mlađih kadrova u process rada

Uslovi koje nudimo:

- Atraktivnu zaradu
- prijavu u radni odnos
- rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 295 puta