0

Aplikacija

Pomoćni radnik u sektoru ljudskih resursa Puno radno vreme

na Workforce u Beograd (Poslato na 13-02-2018)

Za potrebe našeg klijenta, potrebni su nam kandidati za rad na poziciji Pomoćni radnik u sektoru ljudskih resursa u Novoj Pazovi.

Opis posla:
• Obavljanje telefonskih intervjua
• Zakazivanje intervjua
• Priprema i štampa materijala za intervjue
• Unos podataka u tabelu
• Odgovaranje na e-mailove

Uslovi za kandidate:
• Motivisanost
• Odlično znanje engleskog jezika
• Poželjno znanje nemačkog jezika
• Poželjno kandidati završnih godina studija (psihologije, bezbednosti – smer ljudski resursi)
• Studenti do 26 godina

Kandidatima nudimo:
• Angažovanje na minimum 3 meseca
• 5 dana u nedelji, 8-16h
• 250 rsd/h

Prilikom prijave obavezno dostaviti biografiju.
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

Skoro postavljeni poslovi Workforce

Pregledano: 468 puta