1

aplikant

Trgovac u maloprodajnom objektu Puno radno vreme

na DEHIDRA 021 u Novi Sad (Poslato na 13-02-2018)

Trgovac u maloprodajnom objektu

DEHIDRA 021“doo, Novi Sad

Opis posla: Prodavac u maloprodajnom objektu, rad u prvoj smeni u trajanju od 8 sati, briga o prijemu proizvoda, naplata istih, rad sa strankama.

Uslovi rada i ostali uslovi:

Poželjno poznavanje rada na fiskalnoj kasi za kandidata da nije kaznjavan (doneti potvrdu iz Supa)

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje radne biografije na email adresu poslodavca: dehidra021@gmail.com

Oni koji budu ispunjavali nase kriterijume bice pozvani na razgovor.
Rok važenja
01.03.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Novi Sad
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Vozačka dozvola
B – Obavezno
Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Jezik:

Engleski Niži

Računarske veštine:

Obrada tabela – Excel Srednji
Obrada teksta – Word Srednji

Pregledano: 316 puta