1

aplikant

Rukovodilac grupe objekata - Poslovođa Puno radno vreme

na BFS Servis d.o.o. u Beograd (Poslato na 13-02-2018)

BFS Servis d.o.o.

Firmi BFS Servis d.o.o. potreban Poslovođa

Rukovodilac grupe objekata - Poslovođa

Opis poslova:

Organizacija rada
Raspoređivanje radnika na rad po mestima rada
Kontrola izvršenosti radova
Evidencija rada i prisutnosti na radu, radni sati
Priprema nacrta mesečnog plana rada
Trebovanje sredstava za čišćenje i potrošnog materijala
Dostavljanje sredstava za čišćenje i potrošnog materijala
Ostali poslovi po nalogu Generalnog Direktora

Posebni uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

Završena srednja škola (ili niža)
Poželjno radno iskustvo na poslovima poslovođe
Osposobljenost za rad na računaru
Vozačka dozvola B kategorije
Urednost i savesnost u radu

Prijave isključivo elektronski na mejl marija.aleksic@inexsg.rs

ili dolaskom lično na adresu

Humska 3c, u periodu od 08-16h, radnim danima.

Skoro postavljeni poslovi BFS Servis d.o.o.

Pregledano: 1006 puta