1

aplikant

Računovođa I Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 13-02-2018)

Forma Ideale d.o.o.

Potreban nam je

Računovođa I
Kragujevac

Opis posla:

samostalno knjiženje poslovnih promena u glavnoj knjizi
samostalno praćenje bilansnih pozicija i promena na stavkama imovine i obaveza
kontrola ispravnosti ulazne i izlazne knjigovodstvene dokumentacije sa svih aspekata
usaglašavanje analitičkih i sintetičkih knjigovodstvenih evidencija
učestvuje u sastavljanju poreskih bilansa, obračunu PDV-a i ostalih poreza
učestvuje u pripremama za redovni popis imovine i obaveza
učestvuje u izradi finansijskih izveštaja
priprema podatke i učestvuje u za reviziji finansijskih izveštaja
učestvuje, prati i kontroliše usaglašavanje obaveza prema dobavljačima
učestvuje, prati i kontroliše usaglašavanje potraživanja od kupaca
kontroliše evidencije i promene koje se odnose na stalnu imovinu društva
tačno ažurno, sistematično i odgovorno obavljanje računovodstvenih poslova
sposobnost logičko-analitičkog mišljenja u obavljanju računovodstvenih poslova
stalno usavršavanje i praćenje zakonske regulative

Uslovi za prijavu:

VII stepen stručne spreme, ekonomski fakultet
iskustvo u poslovima računovodstva - minimum 5 godina
odlično poznavanje Office paketa
sposobnost brze organizacije i rada pod vremenskim ograničenjem

Rok za konkurisanje: 27.02.2018.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 456 puta